KARMAS TRAUKS
DZĪVES NOTIKUMI, VESELĪBA ATSPOGUĻO, CIK MŪSU KARMAS TRAUKS IR PIEPILDĪTS AR MĪLESTĪBU VAI AGRESIJU.
Lawio. Lioss Aktavio
Analizējot dzīves notikumus, iespējams saprast, cik daudz agresijas cilvēks ir uzkrājis iepriekšējās dzīvēs un šajā dzīvē. Savukārt, veicot dzimtas analīzi, var izprast, cik daudz agresijas ir sakrāts visā dzimtas enerģētikā.
Līdzsvars starp mīlestību un agresiju ir veiksmes atslēga.
Tikai 3% no karmiskajām struktūrām cilvēks nevar izmainīt, bet visu pārējo savā dzīves ceļā ir iespējams transformēt – caur sevis pilnveidošanu un uzlabošanu!
KAS IR KARMA, KĀ TĀ VEIDOJAS
Vārds „karma” bieži tiek lietots dažādos kontekstos un ar dažādām nozīmēm. Tulkojot no sanskrita, „karma” nozīmē „darbība”. Cilvēki saprot, ka viņu darbības jeb „karma” nosaka viņu dzīves gaitu.
Runājot par karmu, bieži tiek pieminēta „iedzimtā karma” un „sapelnītā karma”.
„Iedzimtā karma” ir tas, ar ko cilvēks piedzimst un ierodas šajā dzīvē.
„Sapelnītā karma” ir tas, ko cilvēks uzkrāj savas šīs dzīves laikā.
Abas šīs karmas – gan „iedzimtā”, gan „sapelnītā” – ietekmē cilvēka dzīvi.
Tomēr pastāv svarīga nianse, kuru cilvēki bieži neapzinās, runājot par karmu: jebkura darbība rodas no cilvēka izjūtām, domām un attieksmes. Vispirms cilvēkā veidojas izjūta, tad piedzimst doma, un tikai pēc tam tā izpaužas darbībā, kas atspoguļojas materiālajā un fiziskajā pasaulē.
Tādējādi karmas jēdziens ietver ne tikai cilvēka rīcību, bet arī tās pamatā esošās izjūtas, domas un attieksmi.
KARMAS TRAUKS – negatīvo un pozitīvo apstākļu kopums
Enerģiju un harmonijas pasaulē līdzsvars ir ārkārtīgi svarīgs – ideālā proporcija ir 50% mīlestība un 50% agresija. Ja šis līdzsvars tiek izjaukts un agresija sāk dominēt, dzīvē neizbēgami sākas nepatikšanas, ciešanas un sāpes.
Katrs cilvēks sevī nes karmisko apstākļu kopumu, ko var vizualizēt kā trauku, kurā uzkrājas negatīvās emocijas un pārdzīvojumi. Cilvēks ienāk šajā dzīvē jau ar noteiktu karmas daudzumu – gan pozitīvajām, gan negatīvajām pieredzēm, kuras viņš uzkrājis iepriekšējās dzīvēs. Šajā dzīvē cilvēks šo karmisko trauku turpina papildināt – vai nu pozitīvā, vai negatīvā virzienā.
Visumā viss tiek mērīts un svērts. Cilvēka dzīves procesi tiek veidoti, pamatojoties uz viņa „sapelnīto” karmu. Karmas trauka piepildījumu iespējams novērtēt pēc notikumiem cilvēka dzīvē, tostarp viņa veselības stāvokļa.
Agresija savelk un deformē Dvēseli, piesārņo enerģijas plūsmas, tās bremzē vai pat pilnībā noslēdz.
Mīlestība savukārt piepilda Dvēseli, sasilda, pilnveido un dod dzīvībai nepieciešamo plūdumu un cirkulāciju.
Dvēseles stāvoklis un tās „saturs” – uzkrātā informācija un enerģija – ir tas, kas nosaka katra cilvēka dzīves notikumus. Tāpēc ārkārtīgi svarīga ir karmas trauka kvalitāte!
KO NOZĪMĒ KARMAS TRAUKS
Dzīvē mēs esam radītāji. Nepārtraukti veidojam informāciju un enerģiju, kas rodas, piedzīvojot dažādas izjūtas. Šo izjūtu ietekmē tiek veidoti enerģētiski-informatīvi veidojumi, kas uzkrājas mūsu Dvēselē. Atkarībā no šiem uzkrājumiem veidojas mūsu veselība, notikumi, mērķu piepildījumi un attiecības.
KAS NOTIEK NO SAKRĀTĀS AGRESIJAS
Diagnozi var noteikt pats cilvēks, izpētot savu dzīvi un tajā notikušos notikumus. Var arī vērsties pie mums, lai saņemtu palīdzību.
35-40% agresijas – cilvēka dzīve norit veiksmīgi, attiecības ir harmoniskas, naudas darījumi notiek veiksmīgi, ģimenes attiecības ir saskaņotas, cilvēks ir iekšēji apmierināts ar dzīvi, veselība ir laba. Darījumi un mērķu sasniegšana norit veiksmīgi.
50-60% agresijas – sāk parādīties slimības, dzīvē rodas sarežģījumi, problēmas ģimenes attiecībās, neveiksmes darbā, negatīvi notikumi dzīvē. Iepriekšējās ieceres piepildās ar grūtībām, rodas nomāktība. Kādā no dzīves jomām var tikt zaudētas vēlmes vai mērķi.
75-80% agresijas – parādās smagas slimības, sarežģītas attiecības ar citiem cilvēkiem, šķiršanās ģimenē, tuvinieku un draugu zaudējumi, finansiāli zaudējumi, avārijas, nopietnas neveiksmes visās dzīves jomās. Var rasties fiziskas ķermeņa deformācijas un kroplības. Dažādi pazemojumi, pāridarījumi, ierobežojumi, negadījumi un neizdošanās. Mērķi netiek sasniegti, veidojas haoss, bezizeja, neticība, šaubas un neziņa.
92-95% agresijas – agresija ņem nost visu, kas ir cilvēka dzīvē, un, galu galā, var atņemt arī dzīvību.
KARMAS TRAUKA PIEPILDĪŠANĀS
Pārdzīvojumi, stress un sāpes rodas tikai no nepiepildītām vēlmēm!
KĀ TIEK PIEPILDĪTS KARMAS TRAUKS
Visuma likumu pamatā ir principa ievērošana – neveidot, neizjust un neizdalīt negatīvu enerģiju. Jebkura negatīva izpausme un izjūta piepilda karmas trauku.
Viena no lielākajām negatīvajām izpausmēm cilvēka dzīvē ir nespēja pieņemt apkārtējo pasauli un sevi. Kad cilvēks veido neapmierinātību – negatīvas emocijas pret sevi, citiem cilvēkiem un pasauli – tas sāk uzkrāt negatīvo enerģiju. Neapmierinātība rodas, kad cilvēkam ir izveidots ideāls priekšstats par to, kādai jābūt pasaulei, cilvēkiem un viņam pašam. Ja šis pasaules uzskats nesakrīt ar realitāti, rodas negatīvas izjūtas un izpausmes.
Ja cilvēks nevar iedomāties savu dzīvi bez kaut kā un piešķir pārāk lielu nozīmi kādam dzīves aspektam, tas liecina par idealizāciju. Cilvēki visbiežāk idealizē darbu, ģimeni, naudu, varu, sabiedrisko stāvokli, attiecības, izskatu, spējas, zināšanas. Tādējādi viņi cenšas sevi piepildīt ar to, kas viņiem pietrūkst – mīlestību!
Karmas trauks tiek piepildīts šādos procesos:
Viedokļu veidošana un nostāja.
Bailes, aizvainojumi, lepnība.
Idealizācija par darbu, sadzīvi, ģimeni, savām spējām, zināšanām, prasmēm.
Vēlēšanās sevi pierādīt, sevis apliecināšana, citu pazemošana.
Pārdzīvojumi, dusmas, naids, nosodījums un pārdrošība par citiem.
Vēlme visu dzīvē kontrolēt pašam.
Agresija, kas rodas no neapmierinātības ar citiem un sevi.
Ir daudz piemēru, kad ārēji jaukiem un patīkamiem cilvēkiem, kas dzīvē it kā dara labu, notiek dažādas nelaimes un nepatikšanas. Un pats cilvēks, kā arī apkārtējie, nevar saprast, kā tas iespējams – tik jauks un labs cilvēks, bet dzīvē neveicas? Kāpēc tā? Tas ir tāpēc, ka cilvēks iekšēji – Dvēselē – nedzīvo harmonijā ar sevi un Visumu, viņš krāj sevī negatīvas izjūtas un emocionālus pārdzīvojumus.
Sāpes rodas tikai no nepiepildītām vēlmēm!
KARMAS TRAUKA TUKŠOŠANA
Karmas trauka attīrīšana ir nepieciešama, lai paaugstinātu savas enerģētiskās vibrācijas no agresijas uz mīlestību. Katrs cilvēks ir atbildīgs par savām rīcībām, domām, izjūtām un zemapziņas procesiem. Mainoties dziļākajos līmeņos kā personībai, sāk mainīties arī tava dzīves kvalitāte!
KĀ TIEK TUKŠOTS KARMAS TRAUKS
Tāpat kā karmas trauks tiek piepildīts, to var arī tukšot. Karmas trauka tukšošana ir cilvēka dzīves uzdevums, ko var paveikt caur sevis pilnveidošanu, paaugstinot savas personības vibrācijas uz smalkākiem, tīrākiem un augstākiem līmeņiem.
Katram cilvēkam ir iespēja mainīt savas izjūtas, domas, attieksmi, rīcību un dzīves uzskatus. Tādejādi iespējams atbrīvot sevi no negatīvajām karmiskajām struktūrām, kas ir uzkrājušās, un veidot pozitīvas, vēlamas struktūras. (Atbrīvojot Dvēseli no savilkumiem, sāpēm, bailēm.)
Patiesa piedošana, pateicība, ticība, harmonija un mīlestība ir smalkas un augstas enerģijas, kas šķīdina negatīvās sakrātās enerģijas.
Cilvēks var tukšot karmas trauku caur šādiem procesiem:
Izjūtot patiesu piepildījumu un gandarījumu dzīvē.
Mazinot domu haosu, kārtējot savas domas.
Atbrīvojot un atlaižot idealizācijas.
Apzināti kontrolējot savas izjūtas, mainot rīcību, mazinot negatīvās izpausmes un meklējot Dvēseles piepildījumu.
Piedodot citiem un sev, mainot savu uzskatu un rakstura īpašību veidošanos.
Pieņemot un pateicoties par visu, kas ir, kā absolūtu vērtību.
Samazinot neapmierinātību un prasības par to, kas vēl nav.
Tādējādi cilvēks atbrīvo sevi no negatīvām enerģijām, pārdzīvojumiem un stresa, un viņā ienāk mīlestība, gaisma, harmonija un pateicība!
Tas nenotiek ātri un uzreiz. Ir nepieciešama pacietība, neatlaidība un ticība. Pakāpeniski, pilnveidojot sevi, sāk šķīst nevēlamās struktūras, un vēlamie procesi sāk noritēt.
Kā ātri un īsā laikā uzlabot, tukšot savu karmas trauku?
Vai vēlies uzlabot savu dzīvības enerģiju, dzīvesprieku, veselību, attiecības ar bērniem un vecākiem, darba lietas, naudas plūsmas un kļūt labāks cilvēks gan priekš sevis, gan apkārtējiem? Vai vēlies iegūt iekšējo harmoniju un līdzsvaru?
Nodarbības vari iegādāties pa vienai vai pilnā komplektā, izvēloties komplektu, saņemsi arī bonusus.
Katra nodarbība sastāv no 3 daļām:
Ieskats skolotāja Aktavio Lioss dzīves mācībās par mīlestību pret sevi.
Praktisks vingrinājums prāta atbrīvošanai no ikdienas domām.
Meditācija, kuras laikā tiek praktizēta noteikta tehnika, lai veicinātu spēju mīlēt sevi.
KATRAS NODARBĪBAS ILGUMS: 50 MINŪTES.
"IEMĪLI SEVI" KOMPLEKTS TEV
Nodarbības var pirkt pa vienai un var pirkt komplektā, tad būs bonusi.
MEDITĀCIJAS UNIKALITĀTE:
Meditācijā tiek atskaņota īpaša Aktavio Lioss meditācijas mūzika, kas radīta augsta līmeņa enerģijās un palīdz attīrīt un mainīt pagātnē sakrātās negatīvās domas un emocijas, kā arī veidot Dvēselē mīlestību.
1. NODARBĪBA. Sevis pieņemšana
Sevis pieņemšana sākas ar piedošanu. Domu haosa samazināšana, maisītāja mazināšana, kārtošana un disciplinēšana. Mainīšana un transformēšana uzskatos un rakstura iezīmēs.
2. NODARBĪBA. Piedod sev
Spēja piedot sev un citiem. Pieņemt citus cilvēkus bez vērtēšanas.
3. NODARBĪBA. Mīlestības lūgšana
Idealizāciju atrašana un atbrīvošana. Apzināta savu izjūtu kontrole, rīcību maiņa. Sapratnes veidošana, apziņas attīrīšana un Dvēseles piepildījuma radīšana.
4. NODARBĪBA. Pateicība
Pateicība, pacietība, labestība, ticība – mīlestības pamatizjūtas, kas jātrenē visur un vienmēr. Tā ir katra cilvēka attīstība.
PĒRC KOMPLEKTU, SAŅEM BONUSUS
Komplektā iekļauti mācību materiāli PDF formātā:
Mīlestības sastāvdaļas
Mīlestības trūkuma sastāvdaļas
Dvēseles terapija ar Lioss Aktavio dziedinošu mūziku un video (lietošanas ieteikumi)
Dāvanā – Lioss Aktavio meditatīvais video "Meditācijas mirklis".
Adrese: Rīga. Vidrižu iela 1
Firma: LAWIO
MIRDZA LIEPIŅA
Reģistr.n.: 22036811962
Rekvizīti: BIC/S.W.I.F.T. HABALV22
Konts: LV87HABA0551052328496
ABONĒT
KONTAKTI
Lioss Aktavio- mācību, mūzikas, video autors. Autortiesības aizsargātas. Materiālus un darbus tālāk izplatīt nedrīkst.